Strona internetowa jest wizytówką twojej firmy, to w to miejsce trafia ruch wygenerowany przez social-media oraz przez marketing. Warto o nią zadbać, stworzyć aby była miła dla oka oraz żeby była funkcjonalna i widoczna dla użytkowników z ruchu organicznego. Niżej można zobaczyć moje projekty stron internetowych.

strony internetowE

szymon zabrocki

"Najlepszą reklamę robią zadowoleni klienci"

moje realizacje

filjan domy drewniane

Strona została edytowana oraz dostosowana z szablonu starej strony pod potrzeby rynku i klientów, została wyróżniona podstrona wirtualny spacer dzięki czemu klienci mogą oglądać projekty w 360°, został także dodany blok społeczności pozwalający na szybkie wejście w social media firmy oraz został dodany Chatbot dzięki któremu klienci mają bardzo szybki kontakt z biurem sprzedaży oraz mogą dowiedzieć się więcej o projektach.

logo firmy Filjan Domy Drewniane
logo firmy Filjan Domy Drewniane
strona internetowa firmy Filjan
strona internetowa firmy Filjan
strona internetowa firmy Bud-Wiert
strona internetowa firmy Bud-Wiert

Bud-wiert

Strona została stworzona za pomocą Wordpressa, dzięki czemu klient będzie miał dostęp do panelu administracji na stronie, za którego pomocą będzie mógł zmieniać każdy detal na stronie oraz dodawania nowych realizacji.

logo firmy BudWiert
logo firmy BudWiert

do wioseł!

Strona została stworzona za pomocą Wordpressa, klient ma dostęp do panelu administracyjnego, na stronie znajduje się cennik, szczegóły tras kajakowych oraz formularz kontaktowy.

strona internetowa firmy Do wioseł
strona internetowa firmy Do wioseł
logo firmy Do Wioseł
logo firmy Do Wioseł

cech rzemiosł różnych

Strona została stworzona przy użyciu platformy WordPress. Dzięki panelowi administracyjnemu klient ma teraz kontrolę nad treściami i aktualnościami, został dodany formularz kontaktowy który pomaga się skontaktować z pracownikami Cechu Rzemiosł Różnych.

Strona została stworzona przy użyciu platformy WordPress. Dzięki panelowi administracyjnemu klient ma teraz kontrolę nad treściami, na stronie jest możliwość pobrania skierowania online oraz po kliknięciu w numer automatycznie wybiera numer w twoim telefonie komórkowym

centrum medycyny pracy

SUBTEN0 - PSYCHOLOGIA

Strona została stworzona przy użyciu platformy ASTRO. Dzięki panelowi administracyjnemu klientka ma teraz pełną kontrolę do strony oraz bloga. Strona przedstawia ofertę pani psycholog, cennik oraz blog.