Grafika dla firm to szeroki zakres projektów i działań, które pozwalają na przedstawienie wizualnej identyfikacji marki lub produktu. Obejmuje to projektowanie logotypów, ulotek, plakatów, reklam, banerów, stron internetowych, a także projektowanie opakowań produktów oraz identyfikacji wizualnej budynków. Celem grafiki dla firm jest zwiększenie rozpoznawalności marki, przyciągnięcie uwagi do produktu lub usługi, a także budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

grafika

,,Innowacja zaczyna się od oka"

Grafiki dla strony 4sklepy.pl

Grafiki były tworzone pod kampanie reklamowe oraz pod posty na Facebooku. Wszystkie grafiki opierały się w przypadku kampanii reklamowych na produkcie oraz na cyfrze ,,4", zabieg ten miał na celu spopularyzować markę oraz pomóc potencjalnym klientom zidentyfikować się z marką 4sklepy.

Poprawa graficzna firmy filjan

Grafiki zostały stworzone na potrzebę lepszej identyfikacji firmy oraz potrzebna była zmiana tła na Facebooku oraz na Youtube na bardziej atrakcyjne. Do loga także zostało dodane hasło ,,Budujemy marzenia", oraz zostały zaprojektowane oraz wydrukowane nowe wizytówki.

akademia sportowa marzenie

Grafiki zostały stworzone na rozpoczęcie działalności akademii, zostało zaprojektowane logo oraz tło na stronę na Facebooka, zostały zaprojektowane także koszulki.